» PIECE KAFLOWE

Producenci

Kategorie

Kontakt

 • PHU "Kalvis"
  62-510 Konin
  ul. Przemysłowa 83

  e-mail : kalvis@op.pl

  (godziny otwarcia dotyczą sklepu internetowego)

  NIP: 665-167-48-72
 • E-mail:sklep@kuchnieipiece.pl
 • Telefon690 995 800
  501 824 126
  63 220-55-21
 • Godziny działania sklepuSKLEPU INTERNETOWEGO : codziennie 9.00 - 18.00, w soboty 9.00-14.00, w niedzielę i święta nieczynne

Informacje

Hity sklepowe

Zmiana języka

PolskiAngielski

PIECE KAFLOWE

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
MCM KAFLE
Tylko nowości
tak
Tylko promocje
tak

Kiedyś obecne w każdym domu podstawowe źródło ciepła, potem wyparte przez centralne ogrzewanie oraz nowoczesne kominki - piece kaflowe ponownie cieszą się zainteresowaniem i wracają do łask, w nowej formie pozwalającej ponownie na ogrzewanie domu. W naszej ofercie znajdują się piece kaflowe wykonywane dzięki połączeniu tradycyjnej techniki z nowoczesnymi rozwiązaniami ergonomicznymi.

Piec kaflowy, jaki znamy z dawnych lat, był najczęściej wykonywany metodą warstwową opierającą się na murowaniu pieca jako nierozłącznej całości - poczynając od jego fundamentów po dekę zamykającą jego górną część. Gotowa forma była z zewnątrz okładana kaflami, a palenisko wymurowywano wewnątrz z cegieł szamotowych i płyt. Współczesne piece kaflowe oferowane w naszym asortymencie wykonywane są w inny sposób. Wszystkie ich elementy: palenisko, obudowa oraz masa akumulacyjna - powstają niezależnie od siebie, dzięki czemu forma pieca może przybierać naprawdę różne fantazyjne kształty. Umożliwia to także ich dopasowanie niemal do każdego pomieszczenia, co pozwala na ustawienie tego typu urządzeń nawet we współczesnym mieszkaniu. W ofercie naszego sklepu znajdują się zarówno kuchnie kaflowe, jak i piece kaflowe przenośne pozwalające na ogrzewanie znacznych przestrzeni. Do ich wykonania stosowane są materiały takie, jak kształtki szamotowe oraz stylowe kafle ceramiczne z ozdobami nawiązującymi do dawnych pieców kaflowych stawianych w domach czy mieszkaniach. Możliwe do ustawienia w każdym pokoju zaopatrzonym w wolny przewód kominowy, oferowane przez nas piece kaflowe to powrót do dobrej tradycji ogrzewania domostw naturalnymi materiałami, jak drewno czy węgiel.

Dzięki nowoczesnej ergonomice pieców kaflowych, urządzenia te w odróżnieniu od kominków, magazynują ciepło umożliwiają przez długi czas utrzymanie stałej temperatury powietrza rozprowadzanego po domu. Ich dodatkową zaletą jest możliwość połączenia pieca kaflowego z innymi urządzeniami magazynującymi ciepło, co pozwala np. na ogrzanie wody.

Oprogramowanie sklepu shopgold.pl
Do działania sklepu konieczna jest włączona obsługa Javascript oraz Ciasteczek (cookies).